Dojazd na uroczystości


Uwaga!
Spodziewane utrudnienia w ruchu


Informujemy mieszkańców, że w związku z planowanymi na 22 września br. uroczystościami rocznicowymi przy Cmentarzu Wojennym w Kiełpinie oraz późniejszą rekonstrukcją historyczną na polach w "Wilczeńcu", wystąpią okresowe utrudnienia w ruchu na niektórych ulicach.

W tym dniu zamknięta będzie ul. Rolnicza na odcinku od ul. Ogrodowej do Armii Poznań.
Zakazy zatrzymywania i postoju w obu kierunkach będą obowiązywały na ul. Armii Poznań (na odcinku Rolnicza – Kościelna Droga), a także na ul. Kościelna Droga (na odcinku ul. Armii Poznań – ul. Bogusławskiego).

Zakaz zatrzymywania będzie wprowadzony dodatkowo na ul. Paderewskiego.
Zwracamy się z apelem do mieszkańców Łomianek, by w miarę możliwości udawali się na miejsce uroczystości w Kiełpinie oraz miejsce rekonstrukcji pieszo.

W związku z ograniczoną liczbą płatnych miejsc parkingowych przygotowanych przez organizatorów, część pojazdów można będzie zaparkować pod ICDS.


Również w tym dniu zostanie zapewniona specjalna obsługa komunikacyjna Bitwy pod Łomiankami 2012.


Linie dowozowe:

1) Linia „ŁD” – kursy z Dąbrowy realizowane będą na trasie: ul. Partyzantów > Akacjowa > Wiślana > Zachodnia > Wiosenna > Kolejowa > Wiślana > Osiedlowa > Szkolna > Warszawska > Armii Poznań > do skrzyżowania ul. Armii Poznań i Rolniczej.
Odjazd z przystanku „Partyzantów/Kampinoska”) o godz. 11:05; 12:55 i 14:15

2) Linia specjalna – autobus oznakowany „Bitwa pod Łomiankami” – będzie kursował na trasie: ul. Warszawska > Armii Poznań > do skrzyżowania ul. Armii Poznań z Rolniczą.
Odjazd z przystanku „Brukowa 02”: 11:20 ; 13:10 ; 14:20 i 15:00.

Linia odwozowa:

1) Autobusy linii specjalnej „Bitwa pod Łomiankami” będą kursowały na trasie: ul. Armii Poznań > Warszawska > do przystanku „Polmo 01”.
Godziny odjazdów z przystanku tymczasowego, który będzie zlokalizowany na ul. Armii Poznań przy skrzyżowaniu z ul. Kościelna Droga: 17:00; 19:00 i 20:00.

Przejazd wszystkimi liniami specjalnymi jest bezpłatny.